Nátěry a renovace oken

Chystáte se na nátěry a renovace oken, dveří nebo zábradlí? Naši profesionálové mají s renovacemi všeho druhu letité zkušenosti. Nabízíme proto komplexní služby, které s renovacemi souvisí. Kontaktujte nás a svěřte nám svá přání a požadavky. Ve všem vám vyjdeme vstříc.

Provádíme renovace všeho druhu a pokud jste z Prahy či ze Středočeského kraje, neváhejte se nám ozvat. Renovace dřevěných oken stejně jako renovace špaletových oken, dveří, zárubní a profilovaného kovového zábradlí je naší dlouhodobou specializací. Spolehněte se na naše profesionální služby. Každou práci odvedeme kvalitně, spolehlivě, rychle a za rozumnou cenu.

Renovace oken

Máte zájem o nezávaznou konzultaci či kalkulaci? Kontaktujte nás!

Renovace oken

Proč byste si měli vybrat naši firmu?

Jsme spolehliví, rychlí a vždy děláme všechno pro to, abychom uspokojili přání i těch nejnáročnějších zákazníků. Naše služby poskytujeme za přijatelné ceny a rovněž nabízíme i naprostou časovou flexibilitu, neboť pracujeme o víkendech i o svátcích. V Praze i ve středních Čechách máme již tisíce spokojených zákazníků. Zařaďte se mezi ně i vy a sdělte nám svá přání a požadavky. Uděláme pro jejich splnění maximum.

V rámci renovace provádíme tyto práce

 • Truhlářská a zámečnická renovace (repase) – odstraníme stávající těsnění, vyměníme shnilé části dřeva, zkontrolujeme a zprovozníme funkčnost zámku, táhel a zavírání; v případě potřeby doplníme chybějící a nefunkční kličky, klíče a kliky, promažeme, případě i vyměníme celý zámek
 • Lakýrnická renovace – kliky a kličky demontujeme, vše perfektně vybrousíme a napustíme dřevo látkami, které zabraňují černání dřeva, šíření plísní a také fungují proti roztočům; doplníme sklářský tmel, vše zabrousíme a provedeme základní nátěr, poté provedeme dvakrát tmelení akrylátovým tmelem, opět zabrousíme a zase provedeme základní nátěr, nakonec provedeme jeden až dva vrchní nátěry (email)
 • Renovace kovového zábradlí – nejprve odstraníme starou barvu (broušením, oklepáváním, tryskáním), poté dvakrát naneseme základní antikorozní nátěr a jeden až dva vrchní antikorozní nátěry (email)
 • Rovněž provádíme zasklívání oken, leštění a montáž klik a kliček, frézujeme silikonové těsnění a také vám instalujeme rolety, žaluzie nebo závěsy

Jak bude spolupráce probíhat?

 • Kontaktujte nás prostřednictvím telefonu nebo e-mailu.
 • Během několika hodin se vám ozve náš odborník, s nímž si následně domluvíte datum a čas, kdy přijde obhlédnout prostory, v nichž se renovace a nátěry oken, popřípadě další práce uskuteční.
 • Ve stanovený čas odborník přijede a zběžně si prohlédne, co vše bude zapotřebí udělat, zkontroluje stav oken a nátěrů, probere s vámi také možné změny, vhodné barvy, laky a jiný materiál.
 • Následně vám pošleme kalkulaci, do které budou započítány veškeré práce, na kterých se s naším odborníkem domluvíte, a rovněž i použitý materiál. Kalkulaci renovace oken vytváříme tak, aby byl zákazník vždy spokojen a dostalo se mu těch nejlepších služeb za rozumnou cenu.
 • Jestliže se s námi rozhodnete uzavřít spolupráci, domluvíte si přesné datum, kdy naši odborníci přijedou a všechny práce zrealizují.
 • Ve smluvený den odborníci dorazí a ze všeho nejdříve vše zakryjí, podlahy, nábytek, stěny a další vybavení daných prostor, aby nic nepoškodili ani neušpinili. Následně začnou s realizací smluvených prací.
 • Po skončení prací provádějí kompletní úklid, včetně mytí oken, dveří a podlah, případně čištění koberců nebo sedacích souprav.
 • Následně proběhne předání realizovaných prací objednateli.

Aby spolupráce probíhala co nejjednodušeji a nejefektivněji, budete komunikovat jen s jedním z našich odborníků působících ve firmě, který vás bude informovat úplně o všem, co se zakázky týká, tedy jak probíhají přípravy či jak pokračuje samotná realizace prací. Rovněž bude tím, komu vždy sdělíte své připomínky, nápady a podněty, které se realizovaných prací týkají.