Nátěry ocelových konstrukcí

Provádíme nástřiky a nátěry ocelových konstrukcí v průmyslových i zemědělských areálech, ale také nástřiky konstrukcí kovových, betonových i dřevěných. Natíráme trapézové opláštění budov, výrobní haly, portálové jeřáby vnitřní i vnější, výtahové šachty, nádrže, haly, sila, hromosvodné soustavy, oplocení, hromosvodné soustavy a jiné.

Nátěry a nástřiky ocelových konstrukcí realizujeme v Praze i ve Středočeském kraji. Nátěry konstrukcí se provádějí zejména proto, aby ochránily ocelovou konstrukci proti korozi a povětrnostním podmínkám. Hledáte někoho, kdo provádí nátěry ocelových konstrukcí? Neváhejte se na nás obrátit a kontaktujte nás.

Nátěry a nástřiky konstrukcí

Máte zájem o nezávaznou konzultaci či kalkulaci? Kontaktujte nás!

Nátěry a nástřiky konstrukcí

Jak nátěry konstrukcí probíhají?

Nejprve si naši odborníci povrch ocelových konstrukcí připraví, to v praxi znamená, že povrch očistí od všech nečistot. K tomu používáme vysokotlaké tryskání s více varuantami abraziv. Při natírání a stříkání pracujeme jen se značkovými a léty prověřenými barvami a nátěrovými systémy. Nejčastěji používáme dvousložkové epoxidové a polyuretanové hmoty v nejrůznějších obměnách (záleží na síle ochrany proti korozi a dalších vlivech). Vrchní ochranné nátěrové hmoty mícháme ve všech možných odstínech RAL. Rovněž provádíme protipožární nátěry na kov i dřevo, které po určitý čas ochrání stavby i konstrukce před působením ohně. Veškeré práce realizujeme v součinnosti s bezpečnostními normami. Pro všechny případy jsme však pojištěni na škody způsobené druhým osobám a subjektům.

Nátěry a nástřiky konstrukcí provádíme na:

  • ocelových konstrukcích
  • betonových konstrukcích
  • dřevěných konstrukcích
  • a betonových komponentech stadionů, mostů, protihlukových stěn, tunelů aj.

Jak bude spolupráce probíhat?

  • Kontaktujte nás prostřednictvím e-mailu nebo telefonu. Náš odborník se vám během několika hodin ozve a domluví si s vámi přesné datum schůzky.
  • Ve stanovený den přijede a obhlédne si prostory, kde se budou nástřiky a nátěry provádět, také zhodnotí současný stav nátěrů a nástřiků a použitý materiál. Následně s vámi prokonzultuje možné postupy práce a vhodné materiály.
  • Poté vám zašleme předběžnou kalkulaci, v níž bereme ohled zejména na to, abychom poskytovaly kvalitní služby za přijatelné ceny.
  • Pokud budete s kalkulací souhlasit, domluvíte si s našimi odborníky datum, kdy své práce realizují.
  • Ti ve smluvené datum dorazí a nejprve vše zakryjí krycími fóliemi, aby nic neušpinili ani nezničili. Také si povrchy, na kterých se budou nástřiky či nátěr realizovat, očistí od všech nečistot. Následně realizují smluvené práce.
  • Po ukončení smluvených prací předají dílo objednateli.

Aby byla komunikaci mezi vámi a naší firmou co nejjednodušší, vždy budete komunikovat jen s jedním člověkem, který vás průběžně informuje o postupech práce. V případě, že budete mít jakékoliv připomínky, sdělíte mu je a dotyčná osoba vše vyřeší k vaší spokojenosti.

Proč si vybrat naši firmu?

Máme s nástřiky a nátěry ocelových konstrukcí letité zkušenosti. Všechny práce děláme zodpovědně, kvalitně a vždy dodržujeme všechny bezpečnostní normy. Každou službu, kterou nabízíme, poskytujeme za přijatelné ceny. V neposlední řadě jsme časově flexibilní, neboť pracujeme o víkendech i o svátcích.