Malování SVJ v Praze a ve Středočeském kraji

Nutně potřebujete vymalovat společné vnitřní či venkovní domovní prostory? Jste z Prahy nebo ze Středočeského kraje? Neváhejte se nám ozvat. Poskytujeme nejen malířské služby, ale také práce zednické, natěračské, lakýrnické a další, které s malováním souvisejí.

Výmalba společných prostor SVJ obvykle bývá velmi náročnou záležitostí, na kterou je třeba najmout si ty nejlepší odborníky. My tuto práci spolehlivě zvládneme v co nejkratším čase a zaručíme vám tu nejvyšší možnou kvalitu odvedených prací. Chceme, aby se k nám zákazníci rádi vraceli.

Ať už potřebujete natřít fasádu, vymalovat schodiště, stěny nebo různé kovové části v domě, můžete se spolehnout, že vám poskytneme kompletní servis, který s těmito pracemi souvisí. Malování společných prostor nechte zcela na nás, stačí, když nám zavoláte nebo napíšete e-mail.

Malování SVJ

Máte zájem o nezávaznou konzultaci či kalkulaci? Kontaktujte nás!

Malování SVJ

Vedoucí projektu bude vaší pravou rukou

Malování SVJ je velkou zodpovědností a jsme si toho plně vědomi. Chceme, aby náš zákazník nemusel řešit nic víc, než je nezbytně nutné, a aby byl maximálně spokojený. Kontaktem mezi naší firmou a vámi, zákazníkem, bude takzvaný vedoucí projektu, který bude nejen dohlížet na smluvené práce, ale také s vámi bude komunikovat, tedy informovat vás o postupech prací. Budete-li mít jakýkoliv dotaz nebo připomínku, rovněž se obrátíte přímo na něj.

Jak spolupráce probíhá?

  • Ze všeho nejdříve nás kontaktujete a náš odborník se vám během následujících pár hodin ozve zpátky.
  • Domluvíte si s ním společnou schůzku na určitý den a čas, aby zhodnotil dosavadní stav současné výmalby, použitých materiálů, a také aby s vámi prokonzultoval novou podobu nátěru i materiálů, případně dalších prací, na kterých se předběžně domluvíte.
  • Poté, co proběhne zběžná prohlídka vnitřních či venkovních prostor (nebo obojího), vám připravíme kalkulaci, podle níž se rozhodnete, zdali s námi smlouvu uzavřete, či nikoliv. Můžete si být jisti, že vám poskytneme ty nejvýhodnější cenové podmínky, které na trhu můžete dostat.
  • Uzavřete-li s námi smlouvu, stanovíte si datum a čas, kdy naši malíři přijedou a práce zrealizují, samozřejmě jsou ochotni pracovat také o víkendech i ve svátky.
  • Ve stanovené datum malíři přijedou a nejprve podlahy a další vybavení domu zakryjí fóliemi, aby nic neušpinili ani nepoškodili. Bude-li to zapotřebí, před samotnou výmalbou opraví praskliny na zdech nebo jiné chyby či nerovnosti.
  • Po skončení prací po sobě vždy pečlivě uklidí, rovněž vytřou podlahy nebo umyjí okna.
  • Následně probíhá předání zrealizovaných prací zákazníkovi, který zhodnotí, zda vše proběhlo k jeho spokojenosti.

Jsme flexibilní, spolehliví a cenově rozumní

Proč byste si měli vybrat zrovna naši firmu? Jsme spolehliví, časově nadstandardně flexibilní, svou práci děláme vždy na sto procent a uspokojíme každého, i toho nejnáročnějšího zákazníka. Praha a střední Čechy malířské práce nabízí v opravdu velkém množství, ne všechny firmy ale bývají spolehlivé a cenově rozumné. Obraťte se proto na naši firmu, která nabízí dokonale odvedenou práci za velmi přijatelné ceny.