Nátěry podlah nejen v garážích

Přemýšlíte o renovaci průmyslových podlah či podlah v garážích? Hledáte někoho, kdo provádí nátěry a nástřiky podlah garáží či podlah v domácnostech nebo firmách? Obraťte se na naše odborníky. Vyjdeme vám ve všem vstříc a nabízíme vstřícné ceny.

Nástřiky a nátěry průmyslových podlah ve velkých prostorách jsou velmi komplikovanou činností, kterou musí provádět jen skuteční profesionálové. Každá podlaha, ať v garážích nebo průmyslových halách, musí splňovat hygienické a protipožární předpisy a normy. Ty provozovatelům nařizují, aby udržovali průběžnou čistotu a bezprašnost. Bezpečnostní předpisy zase konkretizují povinná opatření, která mají zabránit vážným úrazům.

Nátěry podlah garáží

Máte zájem o nezávaznou konzultaci či kalkulaci? Kontaktujte nás!

Nátěry podlah garáží

Dbáme na používání kvalitních materiálů

K takovým účelům je zapotřebí zvolit ten správný typ nátěrové hmoty. Lesklé podlahy se středně těžkým zatížením potřebují dvojnásobné epoxidové nebo polyuretanové nátěry, které jsou účinné zejména jako mechanická a chemická ochrana betonové desky podlahy. Pro extrémně zatěžované podlahy využíváme syntetickou barvu, která chrání podlahu před extrémním zatížením, například od pojízdných strojů.

Nátěry a nástřiky průmyslových podlah garáží a dalších prostor realizujeme přesně podle přání zákazníka v Praze i ve Středočeském kraji. Provádíme hladké i protiskluzové úpravy a rovněž i speciální nátěry podlah z nejrůznějších materiálů, například nátěry dřevěných podlah, aby vám vydržely co nejdéle. Natřeme rovněž parkety nebo tělocvičny.

Jaké nátěry podlahy provádíme?

 • Nátěr všech druhů průmyslových podlah
 • Nátěr běžně až středně zatěžovaných podlah
 • Nátěr silně zatížených podlah
 • Nátěr podlahy chránící před chemikáliemi
 • Nátěr podlahy v garáži, tělocvičnách a posilovnách
 • Sanační nátěry podlah
 • Protiskluzové nátěry

Jak bude spolupráce probíhat?

 • Nejprve nám zavoláte a domluvíte si schůzku s naším odborníkem. Vysvětlíte mu, co požadujete, v jakém časovém rozpětí, případně mu sdělíte i své požadavky ohledně zvolených barev a materiálů.
 • Odborník ve stanovený den přijede a obhlédne prostory, kde se budou nátěry provádět. Zhodnotí dosavadní stav nátěrů a případně navrhne postup realizace prací, vhodné barvy a materiál.
 • Následně vám pošleme předběžnou kalkulaci, kterou vždy sestavujeme tak, aby byl zákazník maximálně spokojen. Naším cílem je poskytnout kvalitní práci za rozumné ceny.
 • Pokud se s námi rozhodnete smlouvu uzavřít, domluvíte si s našimi odborníky přesné datum a čas, kdy práce započnou, a kdy skončí.
 • Ve stanovený termín naši profesionálové dorazí na místo a začnou s realizací smluvených prací.
 • Ze všeho nejdříve však krycí fólií zakryjí veškeré vybavení garáží a dalších prostor, aby nic neušpinili ani nepoškodili. Bude-li to třeba, nejprve opraví veškeré nedostatky, které podlahy mají, a až pak se pustí do samotného nátěru.
 • Po skončení práce po sobě odborníci vždy pečlivě uklidí.
 • Nakonec proběhne předávka prací objednateli, který zkontroluje, zdali vše proběhlo podle jeho představ, případně nám sdělí své připomínky a my provedeme okamžitou nápravu.

Aby komunikace probíhala hladce, budete vždy jednat jen s jednou kontaktní osobou z naší firmy. Ta vás také bude podrobně informovat o všech krocích a průběhu realizace smluvených prací. V případě jakýchkoliv připomínek, dotazů nebo požadavků se budete obracet jen na tuto kontaktní osobu, která pro vás vše zařídí.

Proč si vybrat zrovna nás?

Jsme spolehliví, máme letité zkušenosti s nabízenými pracemi, tisíce spokojených zákazníků a také jsme časově flexibilní. Nátěry průmyslových podlah provádíme o víkendech i ve svátky. Uspokojíme každý váš požadavek a jsme cenově přijatelní, neboť nám jde především o vaši spokojenost. Největší odměnou pro nás je, když se k nám stále vracíte.