Provádíme nástřiky betonových, ocelových i dřevěných konstrukcí

Hledáte někoho, kdo se zabývá protipožárními nátěry? Kontaktujte nás a svěřte se do našich rukou. Působíme v Praze i ve Středočeském kraji. S protipožárními nátěry máme mnohaleté zkušenosti a vše provádíme dle certifikace pro aplikaci a revizi protipožárních nátěrů.

Specializujeme se na systémy pasivní protipožární ochrany konstrukcí, která zahrnuje nejen protipožární nátěry a nástřiky betonových, ocelových a dřevěných konstrukcí, ale také protipožární nátěr kabelů a obnovu současných protipožárních nátěrů.

protipozarni natery

Máte zájem o nezávaznou konzultaci či kalkulaci? Kontaktujte nás!

protipozarni natery

Obnovujeme protipožární nátěry

Vždy je zapotřebí nátěry pravidelně obnovovat a to dle platných zákonů s povinnými ročními revizemi jejich aktuálního stavu do doby další rekonstrukce objektu. Pokud budete chtít pouze obnovit protipožární nátěr, musíme odstranit krycí a protipožární nátěr a aplikovat nový, včetně nového krycího nátěru v tloušťce dle platných dimenzačních tabulek jednotlivých protipožárních nátěrů.

Proč jsou protipožární nátěry důležité?

Po povrchu elektrických kabelů se v případě nehody může požár rozšířit do všech prostorů v daném objektu. Proto je důležité ve všech průmyslových halách a také v komerčních prostorách použít zpěnitelné nátěrové systémy, které zabraňují šíření plamene tam, kde je nutné dodržovat normy z oblasti elektro.

Jaké barvy používáme?

Veškeré protipožární nátěry na elektrické kabely a kabelové svazky či lávky nanášíme v množství stanoveném dimenzační tabulkou. Pokud dojde k požáru, dochází k napěnění ochranné protipožární vrstvy, která elektroinstalaci zcela izoluje. Protipožární nátěr provádíme v šedé a bílé barvě. Není zapotřebí žádná povrchová úprava, neboť je nátěr zpravidla umístěn v rozvodnách, podhledech či v instalačních a výtahových šachtách.

Vezmeme si na starost i ochranu stavebních konstrukcí

Sháníte odborníky na protipožární nátěr pro svatební konstrukce? Rádi vám poradíme a ve všem vyjdeme vstříc. Stavební prvky, jež mají nosnou konstrukci objektu, vyžadují danou požární odolnost. Je-li daná hodnota nižší, je zapotřebí tyto prvky dostatečně ochránit protipožární povrchovou úpravou. Na prvky aplikujeme celý systém protipožárního nátěru nebo nástřiku o potřebné tloušťce. Tato vrstva v případě vypuknutí požáru vytvoří ochranný filtr, který může tvořit až padesátinásobek předchozí vrstvy. Správně ošetřená a chráněná konstrukce má požární odolnost až devadesát minut.

Protipožární nátěry provádíme na:

  • Dřevěné konstrukce
  • Ocelové konstrukce
  • Betonové konstrukce

Jak bude spolupráce probíhat?

  • Kontaktujte nás a domluvte si schůzku s naším technikem, který přijde obhlédnout prostory, v nichž se nacházejí konstrukce, na kterých budete chtít aplikovat protipožární nátěr.
  • Ve smluvený den náš odborník přijede a vše zevrubně prohlédne, zhodnotí dosavadní nátěry a materiál a zároveň vám navrhne postup práce a nové materiály.
  • Následně vám vyhotovíme kalkulaci. Vždy poskytujeme kvalitní služby za rozumné ceny.
  • Pokud se s námi rozhodnete uzavřít spolupráci, dohodneme si termín, kdy naši odborníci smluvené práce provedou.
  • Ve stanoveném termínu odborníci dorazí, vše si nachystají a provedou domluvené práce. Po jejich skončení po sobě vše uvedou do původního stavu včetně úklidu.
  • Následuje předávka zhotovených prací objednateli, tedy vám. Nebudete-li s čímkoliv spokojeni, dáte nám vědět a my zjednáme nápravu v nejkratším možném termínu.

Proč si vybrat zrovna nás?

Jsme spolehliví, všechnu práci odvedeme poctivě, neboť každý protipožární nátěr je naší vizitkou. Mluví za nás tisíce spokojených zákazníků, kteří se k nám rádi vracejí. Vědí, že u nás dostanou kvalitní práci za příznivé ceny. Navíc jsme časově flexibilní a pracujeme o víkendech i o svátcích.