Nátěry hal Praha

Sháníte někoho, kdo vám vymaluje halu, celou továrnu nebo například teplárnu? Potřebujete někoho, kdo provádí nátěry a nástřiky průmyslových podlah, nátěry konstrukcí, protipožární nátěry či nástřik stropů a vzduchotechniky? Obraťte se na nás. Poskytujeme profesionální služby za velmi příznivé ceny. Uspokojíme i ty nejnáročnější zákazníky.

Nacházejí se prostory, které chcete vymalovat v Praze nebo ve Středočeském kraji? Na naše profesionální malíře se můžete spolehnout. S malováním hal, továren, nemocnic, tepláren, autoservisů či průmyslových a obchodních areálů máme bohaté zkušenosti. Neexistuje nic, co bychom nezvládli, naopak splníme každé přání zákazníka.

Nátěry hal

Máte zájem o nezávaznou konzultaci či kalkulaci? Kontaktujte nás!

Nátěry hal

Neztrácejte čas a přenechte všechnu práci nám

Uvědomujeme si, že většina průmyslových hal musí nepřetržitě sloužit svému účelu, jinak by mohlo dojít k velké finanční ztrátě, proto se s našimi malíři můžete domluvit na konkrétním času a místu, kde zrovna budou v daný den pracovat, aby zbytečně neomezili provoz. Dbáme na to, aby práce proběhly rychle, aby byly kvalitní a prováděny s maximální opatrností a aby se v hale nic nepoškodilo či neušpinilo. Navíc po sobě vždycky dokonale uklidíme.

Můžete se na nás obrátit nejen, když potřebujete vymalovat, ale také v případě, že potřebujete provést nátěr ocelových konstrukcí, protipožární nátěry nebo hledáte skutečné profesionály na nástřiky stropů a vzduchotechniky, nátěry a nástřiky průmyslových podlah či nátěry a nástřik stropů a vzduchotechniky.

Jak budeme postupovat?

 • Nejprve si prostřednictvím telefonu nebo e-mailu domluvíte schůzku s naším odborníkem, který ve stanovený den a čas přijdete do haly či jiného objektu, který potřebujete vymalovat, a obhlédne současný stav výmalby, nástřiků a použitých materiálů. Rovnou s vámi také zkonzultuje výběr nových barev a dalších materiálů.
 • Následně vyhotovíme kalkulaci služeb. Rozhodnete-li se s námi spolupracovat, domluvíme si přesné datum, kdy výmalba započne a kdy skončí.
 • Ve stanovené datum naši odborníci dorazí a začnou smluvené práce realizovat. Nejprve si ale musí zajistit přístup na místa, která budou malovat, to znamená sestavení lešení, zajištění žebříků, plošin nebo lanové techniky.
 • Veškerou techniku a další vybavení, včetně oken, podlah či nosných konstrukcí zakryjeme krycí fólií, aby nedošlo k potřísnění barvou či k jinému poškození.
 • Následně odstraníme starou malbu, penetrace a sanace původní omítky. Opravíme nerovnosti a praskliny, rovněž odstraníme špínu, mastnotu nebo prach. K těmto účelům využíváme vysokotlaké zařízení WAP a taktéž průmyslový vysavač.
 • Poté již provedeme samotný nátěr stěn, nosníků, jeřábů, podlah, stropů či dalšího vybavení hal a jiných prostor.
 • Jakmile budou všechny práce dokončeny, naši profesionální malíři po sobě vše dokonale uklidí. Odstraní malířské pomůcky, to znamená, že odkryjí fólie, kartony, lepicí pásky a také odvezou veškerý odpad.
 • Nakonec následuje kolaudace haly. Hotové dílo vám předáme a nebudete-li s čímkoliv spokojeni, provedeme úpravu poskytnutých služeb.

 

Dbáme hlavně na bezpečnost

Při malování hal a průmyslových objektů je nutné brát především zřetel na bezpečnost prováděných prací. Díky mnohaletým zkušenostem si ale se vším poradíme a veškeré práce realizujeme bez nejmenšího rizika a v souladu se všemi bezpečnostními normami. Naše společnost je však i přesto pro jistotu pojištěna na škody způsobené druhým osobám a subjektům. Všichni naši pracovníci jsou řádně vyškoleni o bezpečnosti práce, v obsluze pracovních plošin a rovněž i v pohybu ve výškách.

Abyste měli jistotu, že vše bude probíhat hladce a přesně podle vašich představ, budete při komunikaci s námi vždy jednat jen s jedním konkrétním odborníkem, který vyřídí všechny vaše požadavky a připomínky, a který vás zároveň bude informovat o veškerých postupech práce.

 

Proč byste si měli vybrat naši firmu?

 • Máme letité zkušenosti s malováním hal, průmyslových objektů a dalších velkých prostor.
 • Vždy je u nás na prvním místě kvalita, rychlost a bezpečnost práce.
 • Poskytujeme precizní práce za velmi rozumné ceny.
 • Jsme velmi časově flexibilní a přizpůsobíme se každému vašemu požadavku.

Nátěry hal jsou naší specializací, v tomto ohledu poskytujeme komplexní služby za velmi příznivé ceny. Vždy uspokojíme přání i těch nejnáročnějších zákazníků. Kontaktujte nás prostřednictvím telefonu nebo e-mailu.