Dbejte na pravidelnou údržbu

Sháníte někoho, kdo odborně a precizně provádí nátěr na betonovou podlahu a nástřiky průmyslových podlah? Potřebujete svou podlahu ošetřit tak, aby splňovala veškeré hygienické, protipožární i bezpečnostní předpisy? Obraťte se na nás. Poskytujeme kvalitní služby za rozumné ceny.

Proč byste měli podlahu v průmyslových halách pravidelně natírat? Nátěry představují nejekonomičtější uzavírací vrstvu betonových podkladů. Zajistí vám snadnou údržbu, zamezují prašnosti a rovněž chrání beton před znečištěním.

Nátěry podlah garáží

Máte zájem o nezávaznou konzultaci či kalkulaci? Kontaktujte nás!

Parkování

Nátěry a nástřiky Praha

Jste-li z Prahy nebo ze Středočeského kraje, rádi vám přijedeme nastříkat či natřít podlahu v malých i velkých prostorách, kde je nutné dodržovat stanovené předpisy a udržovat bezprašné prostředí. Zabýváme se nátěry podlah již mnoho let a vždy dodržujeme všechny předepsané směrnice a zároveň vám zaručíme nejvyšší kvalitu odvedených prací, neboť pracujeme s těmi nejmodernějšími materiály.

Naší specializací je nátěr na betonovou podlahu

Nátěry realizujeme ve výrobních halách, ve skladovacích i v dalších průmyslových prostorách. Naší specializací je zejména nátěr na betonovou podlahu, který provádíme vodou ředitelným dvousložkovým epoxidovým nátěrem, který je taktéž vhodný pro cementové podlahy. Celý systém nátěru se skládá z penetračního nátěru a dvou uzavíracích nátěrů. Materiál používaný k nátěru lze rovněž využít jako protiprašný nátěr. Nátěr odolá posypové soli, minerálním olejům, benzínu i otěruvzdornosti.

Oživení podlah

Potřebujete podlahy pouze oživit? V tomto případě je velmi důležitá samotná příprava podkladu. Upravený podklad musí být pevný a také musí být zbavený všech nečistot. Nesmí na něm být prach ani mastnota. Opravovaná místa dostěrkováváme stěrkami na bázi cementu, které zajišťují dostatečnou tvrdost a stálost podkladu.

Jak při nátěrech podlah postupujeme?

 • Nejprve odstraníme všechny hrubé i jemné nečistoty
 • Následně podlahu vysajeme průmyslovým vysavačem.
 • Poté naneseme dvousložkovou penetraci a po jejím zaschnutí naneseme první nátěr.
 • Jakmile nátěr zaschne, provedeme druhý nátěr.
 • Nakonec po sobě všechno uklidíme do původního stavu a předáme zrealizovanou práci objednateli.

Proč jsou zapotřebí nástřiky podlah?

Nástřiky podlah se provádějí všude tam, kde je zapotřebí vyrovnat povrch nebo připravit vrchní vrstvu k zabudování podlahového topení. Nástřiky podlah se snadno dají vytvářet v rozsáhlých podlahách bez dilatací, přičemž není nutné používat zpevňovací kari sítě.

Jaké má nástřik podlah výhody?

 • Umožňuje vytvořit rovnou plochu bez použití zpevňovacích materiálů.
 • Vrchní materiály se rychle a snadněji aplikují.
 • Není třeba vytvářet dilatační spáry ani na skutečně velkých plochách.
 • Podlahy jsou objemově stabilní a bez nulového či jen minimálního pnutí.
 • Disponují velmi dobrou stékavostí bez nutnosti dodatečných úprav.

Nástřiky podlah zatepla provádíme pomocí polymočovinové, polyuretanové a polyaspartické pryskyřice podle charakteru dané podlahy. Polyuretanová pryskyřice je vhodná zejména pro expandovaný polystyren. Polomočovinová modifikovaná pryskyřice se rychle vytvrzuje a nabízí elastický povlak s velmi hladkým povrchem. Polyuretanová pryskyřice je zase určena na ochranu povrchů s rychlým tvrdnutím i při nízkých teplotách. Má velmi dobrou přilnavost a je odolná proti korozi.

Jak bude naše spolupráce probíhat?

 • Nejprve nás oslovíte prostřednictvím telefonu nebo e-mailu a domluvíte si datum schůzky s naším odborníkem.
 • Ten následně prostory, kde se budou nástřiky či nátěry podlah provádět, zběžně obhlédne, a posoudí jejich současný stav, rovněž zhodnotí použité materiály. Následně vám navrhne možné úpravy, poradí vám s ideálním výběrem druhu nátěru či nástřiku a řekne vám přesné postupy přímo šité vám na míru.
 • Poté vám vyhotovíme kalkulaci, v rámci níž vám nabídneme nejlepší možné ceny.
 • Pokud s námi uzavřete spolupráci, domluvíte si s našimi odborníky přesné datum, kdy smluvené práce zrealizují.
 • Ve stanovené datum odborníci přijedou a ze všeho nejdříve si připraví prostor pro práci, vše zakryjí krycí fólií, aby nic nepoškodili ani neznečistili. Následně opraví případné nedokonalosti na podlahách a provedou smluvené práce.
 • Po jejich dokončení po sobě pečlivě uklidí a předají práci zhotoviteli.

Pro hladký průběh spolupráce

V rámci zjednodušení komunikace budete v rámci naší firmy komunikovat jen s jedním člověkem, který vás bude informovat o probíhajících pracích, a zároveň bude vaším kontaktem pro všechny připomínky a dotazy.

Uspokojíme i ty nejnáročnější klienty

Nevíte si rady, kterou finální vrstvu zvolit pro nástřik před pokládkou dřevěné, vinylové či korkové podlahy? Nebo tápete, která finální vrstva je vhodná pro keramické dlažby nebo podlahové topení? Spolehněte se na naše profesionální službu a svěřte se do našich rukou. Rovněž vám poradíme, když netušíte, jaký nátěr zvolit na betonovou podlahu. Kontaktujte nás a ve všem vám vyjdeme vstříc. Vždy uspokojíme i ty nejnáročnější zákazníky.