Nátěry a nástřiky stropu a vzduchotechniky Praha

Sháníte profesionály na nástřik či nátěr stropu nebo vzduchotechniky? Kontaktujte nás a sdělte nám své představy a přání. S nástřiky i nátěry stropů a vzduchotechniky máme mnohaleté zkušenosti.

Nacházejí se prostory, v nichž chcete provést nástřik stropu, nátěr stropu či nátěr a nástřik vzduchotechniky, v Praze nebo ve Středočeském kraji? Obraťte se na nás. Specializujeme se nástřiky všeho druhu, v exteriérech i interiérech. Potřebujete najít vhodné řešení protipožární ochrany vzduchotechnického potrubí? Nechte si poradit od skutečných profesionálů. Realizujeme kvalitní protipožární nástřiky za velmi rozumné ceny.

V rámci našich služeb zdarma zhotovíme technický návrh i cenovou kalkulaci na jednotlivé práce. Nástřiky aplikujeme s pomocí vlastních materiálů včetně odzkoušení a testování nástřiků.

protipozarni natery

Máte zájem o nezávaznou konzultaci či kalkulaci? Kontaktujte nás!

protipozarni natery

Proč si vybrat zrovna naši firmu?

Jsme spolehliví, pečliví, rychlí a vždy odvedeme kvalitní práci. Rovněž jsme časově flexibilní, pracujeme o víkendech i o svátcích. Všechny služby provádíme za rozumné ceny a tak, abychom uspokojili přání i těch nejnáročnějších zákazníků.

Pro lepší komunikaci mezi vámi a naší firmou budete vždy jednat jen s jednou kontaktní osobou, která vás bude informovat o průběhu realizovaných prací. Budete-li mít jakoukoliv připomínku či dotaz, rovněž se obrátíte na naši kontaktní osobu.

Jak bude spolupráce probíhat?

  • Kontaktujte nás prostřednictvím telefonu nebo e-mailu.
  • Do několika hodin se vám ozve náš odborník, který se s vámi domluví na první návštěvě, při které obhlédne prostory, v nichž se budou práce realizovat.
  • Ve smluvený den vás odborník navštíví, zhodnotí dosavadní stav nástřiku stropu či nástřiku vzduchotechniky, obhlédne použitý materiál a navrhne postup prací včetně nových materiálů.
  • Následně vám vyhotovíme kalkulaci. Ceny stanovujeme vždy tak, aby odpovídaly kvalitě realizovaných prací a zároveň, aby byli naši zákazníci vždycky spokojeni.
  • Domluvíme-li se na spolupráci, stanovíte si termín, kdy budou naši odborníci práce realizovat.
  • Ve smluvené datum odborníci s pracemi započnou. Ze všeho nejdříve vše zakryjí krycí fólií, aby nepoškodili vybavení prostor či podlahy. Následně si připraví povrch k aplikací nástřiků. Pak už následují smluvené práce.
  • Po jejich dokončení po sobě odborníci všechno kompletně uklidí.
  • Nakonec předají práci vám, tedy objednateli, abyste zhodnotili její finální podobu. Budete-li s čímkoliv nespokojeni, zjednáme okamžitou nápravu.