Malířství Praha

Uvažujete o vymalování bytu či domu a jste z Prahy nebo ze Středočeského kraje? Svěřte se do našich rukou. Vymalujeme vám rychle, kvalitně a za přijatelné ceny.

Specializujeme se na malířské, lakýrnické a natěračské práce v exteriérech i interiérech. Na nátěry i malování používáme vždy jen kvalitní barvy renomovaných značek. Rovněž nabízíme štukování ušlechtilými omítkami, na vaše přání zhotovíme i benátský štuk. Pokud si nevíte rady s barvou nebo štukem, rádi a zdarma vám s vhodným nátěrem poradíme. Veškerou práci provádíme nejmodernější nástřikovou technikou.

Malířství Praha

Máte zájem o nezávaznou konzultaci či kalkulaci? Kontaktujte nás!

Malířství Praha

Máme mnohaleté zkušenosti

Potřebujete natřít zárubně, dveře, parapety, topná tělesa, zábradlí nebo jakýkoliv jiný povrch? Nebo urgentně sháníte malíře, kteří vám opraví zdi nebo strop poškozené vodou? Ozvěte se nám a sdělte nám své požadavky a představy. Malířství je obor, který nemůže vykonávat každý. Jen letité zkušeností a schopnost splnit každé přání i toho nejnáročnějšího zákazníka z nás dělá zkušené profesionály, kteří o malířství ví skutečně všechno. Jste z Prahy nebo ze Středočeského kraje? Spolehněte se na nás.

Jak spolupráce probíhá?

  • Ke každému zákazníkovi přistupujeme individuálně a veškerou práci včetně použitých materiálů plánujeme přesně jemu na míru. Jakmile nás kontaktujete, domluvíte si schůzku s naším odborníkem.
  • Ve stanovený den odborník přijede a obhlédne současný stav výmalby včetně použitých materiálů. Následně vám zdarma navrhne postup prací a doporučí vám vhodné materiály.
  • Poté vám vyhotovíme kalkulaci. Vždy nabízíme profesionální služby za příznivé ceny.
  • Rozhodnete-li se s námi uzavřít spolupráci, domluvíte si s našimi profesionály přesný termín, v němž vám přijdou vymalovat nebo vyštukovat.
  • Před samotnou výmalbou odborníci zakryjí nábytek, okna i podlahy krycími fóliemi, aby nic nepoškodili ani neušpinili.
  • Jakmile se všemi pracemi skončí, dokonale po sobě uklidí. Umyjí okna, vytřou podlahu, v případě nutnosti také vyčistí koberce nebo čalounění.

V Praze a jejím okolí firmy nabízejí malířské práce ve skutečně obrovském množství. Proč byste si ale měli vybrat zrovna tu naši? Mluví za nás mnohaleté zkušenosti a tisíce spokojených zákazníků. Vždy poskytujeme ty nejkvalitnější služby, jsme rychlí, spolehliví a také časově flexibilní. Byt či celý dům vám klidně vymalujeme i o víkendech a svátcích. Všechny služby poskytujeme za rozumné ceny