Maliřství Říčany

Kvalitně vymalované stěny bytu jsou vizitkou majitele nemovitosti. Svěřte malování svého bytu do rukou profesionálů. Malíři Říčany jsou tu pro to, aby vám pomohli. Nejen se samotným malováním, ale také s výběrem barev. Malíři Říčany vám také rádi poradí s ozvláštněním stěn. Kromě malování stěn v bytě nebo firemním prostoru nabízí malíři Říčany také natěračské práce.

Hledáte odborníky, kteří jsou flexibilní a dělají svou práci s chutí a na stoprocent? Obraťte se na nás

A proč právě malíři Říčany?

  • S malováním bytů i dalších prostor máme dlouholeté zkušenosti.
  • Naši malíři svou práci dělají opravdu kvalitně a s největší pečlivostí. Samozřejmostí je poskytnutí kompletního servisu, který s malířskými pracemi souvisí.
  • Pokud budete potřebovat, rádi vám poradíme také s výběrem vhodného materiálu nebo barevného ladění, tak aby stěny korespondovaly s podlahou a celkovým laděním místnosti.
Vhodná barva do ložnice

Máte zájem o nezávaznou konzultaci či kalkulaci? Kontaktujte nás!

Malířství Praha

Rychlost a flexibilita jsou naší předností

V Praze a Středočeském kraji je pochopitelně mnoho malířských firem. Naší předností je časová flexibilita a také rychlost. Jsme schopni k vám přijet klidně o víkendu nebo o svátcích. Chápeme, že pro někoho může být malování ve všední den problém. Kromě malování vám rádi natřeme také radiátory, zábradlí nebo jiné konstrukce. A závěrečný úklid? Ten si vezmeme také na starost. Byt vám předáme vždy stoprocentně čistý. Od stropu po podlahu.

Jak probíhá spolupráce?

  • Potřebujete naše malířské služby? Ozvěte se nám telefonicky nebo nám napište e-mail. Následně se domluvíte s naším technikem na osobním setkání.
  • Technik přijede k vám domů a zhodnotí stav místností, které potřebujete vymalovat. Poté vám vysvětlí, co vše bude potřeba udělat.
  • Následně pro vás připravíme kalkulaci veškerých nutných prací. Pokud s cenovou nabídkou budete souhlasit, uzavřeme spolu smlouvu a najdeme termín, který se vám bude hodit.
  • V dohodnutý den a čas přijedou naši specialisté, kteří si nejprve připraví stěny i prostor na malování. Při malování používáme jednorázové plachty, abychom nadělali co nejméně nepořádku.
  • Pokud se něco nezdaří, uklidíme po sobě. Jsme připraveni umýt okna a v případě nutnosti vyčistit i koberec.

Hledáte malíře, na které se můžete spolehnout? Ozvěte se nám a staňte se naším spokojeným zákazníkem, ke kterému se budeme vracet. Rádi vyjdeme vstříc veškerým vašim požadavkům.