Stojí za námi tisíce spokojených zákazníků

Hledáte někoho, kdo vám vymaluje byt, dům, kancelář nebo například hotelový pokoj? Máme mnohaleté zkušenosti, pracujeme rychle, spolehlivě a za velmi rozumné ceny. Neváhejte nás kontaktovat a domluvte si s námi nezávaznou schůzku.

Máme za sebou tisíce realizovaných výmaleb a tisíce spokojených zákazníků. Díky nasbíraným zkušenostem dokážeme uspokojit přání a požadavky každého zákazníka. Veškeré práce provádíme v co nejkratším možném termínu, abychom vám neubírali váš drahocenný čas, neboť víme, že dnes nikdo nemá času nazbyt. Zároveň jsme ale spolehliví a precizní. Veškeré nabízené služby poskytujeme za velmi příznivé ceny.

Nevíte si rady s barvou a dalšími materiály? Zkontaktujte nás a my vám rádi se vším poradíme. Prokonzultujeme s vámi nejen vhodné barvy, laky a další materiály, ale také je pro vás dokážeme zajistit. Chceme, abyste byli spokojení a rádi se k nám vraceli.

Malíři Praha

Máte zájem o nezávaznou konzultaci či kalkulaci? Kontaktujte nás!

Malíři Praha

Malíři Praha

Nacházejí se prostory, které chcete vymalovat, v Praze nebo ve Středočeském kraji? Malířských firem v této části České republiky existuje skutečně velké množství, ale jak si vybrat tu pravou? Často se nevyplácí vsázet na tu nejlevnější variantu, ani rychlost není zcela rozhodující, když po sobě malíři při dokončení prací neuklidí a zanechají vám v bytě spoušť. My pracujeme jinak. Každý vymalovaný byt nebo jiný prostor je naší vizitkou, a proto si dáváme vždycky záležet. Vymalujeme vám přesně podle vašich požadavků, ve stanoveném termínu, za příznivé ceny a perfektně po sobě uklidíme. A protože jsme časově flexibilní, přijedeme vám vymalovat klidně o víkendu i o svátcích.

Jak spolupráce s námi probíhá?

  • Kontaktujete nás a domluvíte si schůzku s naším technikem.
  • Ten si přijede prostory, v nichž se bude malovat, obhlédnout a zároveň zhodnotí dosavadní výmalbu a použité materiály. Také vám poradí s výběrem vhodných barev.
  • Následně vám připravíme kalkulaci čítající samotné práce i použitý materiál.
  • Pokud se s námi rozhodnete spolupracovat, domluvíte si s našimi odborníky termín, ve kterém práce zrealizují.
  • Ještě než započnou se samotnými pracemi, vše pečlivě zakryjí krycími fóliemi a ze zdí a stropů odstraní prach, nečistoty a všechny nerovnosti či praskliny. Teprve pak začnou s malířskými pracemi.
  • Jakmile všechny práce dokončí, vše po sobě pečlivě uklidí. Vytřou podlahy, zametou, umyjí okna a v případě potřeby vyčistí koberce nebo čalounění.
  • Následně předají práce objednateli, tedy vám, abyste realizaci prací zhodnotili. Nebudete-li s čímkoliv spokojeni, sdělíte nám své připomínky, abychom mohli zjednat okamžitou nápravu.

Mluví za nás reference našich zákazníků. Nabízíme kvalitní služby za rozumné ceny, které naši zákazníci oceňují a vždycky se k nám vrací. Kontaktujte nás a domluvte si s námi schůzku.