Poskytneme vám poradenství zdarma

Potřebujete vymalovat? Neberte si na to dovolenou, šetřete si ji na příjemnější zážitky a nechte tuto práci na nás. Vymalujeme vám přesně podle vašich představ a za rozumnou cenu.

Nejdůležitější pro nás je vaše spokojenost. Pokaždé si proto dáváme záležet, abychom odvedli precizní práci za rozumnou cenu. Zcela zdarma vám navíc poskytneme poradenství ohledně výběru barvy i vhodných materiálů. Kontaktujte nás a domluvte si schůzku s naším odborníkem.

Malíři Praha

Máte zájem o nezávaznou konzultaci či kalkulaci? Kontaktujte nás!

Malování SVJ

Malíři, natěrači Praha

Naše práce nespočívá jen ve výmalbě prostorů, ale také v přípravě zdí a stropů k výmalbě, odstraníme prach, nerovnosti, praskliny a po skončení prací po sobě také perfektně uklidíme. Malíři, natěrači, lakýrníci mají ve svém oboru mnohaleté zkušenosti a tisíce spokojených zákazníků. Vždycky dokážeme uspokojit i toho nejnáročnějšího zákazníka. Jste z Prahy či ze Středočeského kraje? Ozvěte se nám.

Obraťte se na nás v případě, že potřebujete:

  • vymalovat pokoj, byt, kancelář, chodbu, školu nebo jakýkoliv jiný prostor,
  • natřít fasádu, střechu,
  • namíchat kvalitní barvy od renomovaných značek.

Jsme profesionálové, kterým záleží na každém detailu. Každý vymalovaný prostor je naší vizitkou. Navíc vám naše služby nabízíme i o víkendech a o svátcích.

Jak bude spolupráce probíhat? ,/h2>

  • Zavolejte nám nebo nám napište a domluvte si schůzku s naším technikem.
  • Ten ve stanovený den dorazí a dohodne se s vámi na realizování prací, zhodnotí dosavadní výmalbu, nátěry a použité materiály a doporučí vám vhodnou barvu a nový materiál.
  • Následně vám vytvoříme kalkulaci, do níž zahrneme práci i materiál. Kalkulaci pokaždé vytváříme tak, abychom zákazníkovi poskytli kvalitní služby za rozumné ceny.
  • Pokud se rozhodnete s námi uzavřít spolupráci, domluvíme se na konkrétním termínu, kdy naši profesionálové provedou smluvené práce.
  • Před samotnou výmalbou všechen nábytek a podlahy zakryjeme krycími fóliemi a následně vám stěny, stropy či jiný povrch očistíme od prachu a nečistot, odstraníme nerovnosti, praskliny a jiné nedokonalosti a následně začneme s natěračskými či malířskými pracemi.
  • Po skončení prací po sobě vždy kompletně uklidíme. Vytřeme podlahu, vysajeme koberce, případně je i vyčistíme. Utřeme prach, umyjeme okna.
  • Poté předáme hotovou práci vám, tedy objednateli, abyste posoudili kvalitu zhotovených prací a případně k nim vyjádřili své připomínky. Nebudete-li s něčím spokojení, zjednáme okamžitou nápravu.

Proč byste si měli vybrat naši firmu?

Jsme spolehliví, v rámci malířských a natěračských prací máme mnohaleté zkušenosti. Stojí za námi tisíce spokojených zákazníků a také jsme časově flexibilní. Reference našich zákazníků mluví za vše.