Maliřství Benešov

Chystáte se na malování bytu a chcete se obrátit na odborníky v oboru? Malíři Benešov jsou tu pro vás. Nabízíme kvalitně odvedenou práci. Můžete se spolehnout, že domluvenou práci zvládneme v co nejkratším čase. Malíři Benešov – to je kvalita za příznivé ceny. Chceme, aby se k nám naši zákazníci vraceli, tudíž svou práci odvádíme na sto procent. Malíři Benešov mají dlouholeté zkušenosti z oboru. Jsme připraveni vám vymalovat nejen byt, ale například také kancelářské prostory nebo jiné prostory určené k podnikání. Potřebujete vymalovat kompletně celý byt nebo jen jeho část? Malíři Benešov jsou připraveni vám pomoci.

Proč zrovna malíři Benešov?

  • S malováním bytů máme dlouholeté zkušenosti.
  • Známe trendy svého oboru a dokážeme vám poradit nejvhodnější materiály a barvy do daného prostoru.
  • Garantujeme, že naše práce bude kvalitní a zajistíme také komplexní služby související s malováním. Včetně závěrečného úklidu.
Výmalba chodby

Máte zájem o nezávaznou konzultaci či kalkulaci? Kontaktujte nás!

Epoxidová stěrka

Přijedeme klidně o víkendu

Chápeme, že někomu se malování ve všední den prostě nehodí. Z toho důvodu nabízíme naše služby také o víkendech a svátcích. Kromě malování zdí a stropů se na nás můžete obrátit také v případě, že potřebujete natřít zábradlí, radiátory nebo další konstrukce. Naše firma se vyznačuje časovou flexibilitou, spolehlivostí a rychlostí. A můžete se spolehnout, že vymalované prostory opustíme až ve chvíli, kdy bude vše kompletně uklizeno.

Jak probíhá spolupráce?

  • Nejprve nás emailem nebo telefonicky kontaktujte. Náš technik si s vámi domluví schůzku, na které si prohlédne prostory, které potřebujete natřít nebo vymalovat. Během několika málo minut zhodnotí stav. Následně navrhne postup prací, které budou potřeba vykonat.
  • Technik s vámi také probere, jaké jsou možnosti. Doporučí vhodný materiál a barvy.
  • Následně pro vás připravíme kalkulaci, kterou vám pošleme na váš e-mail.
  • Vy se pak v klidu můžete rozhodnout, zda nám svůj byt do rukou svěříte a uzavřete s námi smlouvu. V případě, že budete s cenovou nabídkou souhlasit společně dohodneme termín, kdy k vám přijedou malíři.
  • Ve stanovený termín, který může být klidně ve svátek nebo o víkendu, malíři dorazí.
  • Nejprve opraví nerovnosti na zdi a také veškeré praskliny. Samozřejmě si připraví plachty na podlahy i nábytek, aby nebyl v místnosti zbytečný nepořádek.
  • Můžete se spolehnout, že po dokončení malířských prací po sobě naši odborníci také důkladně uklidí. Jsme připraveni umýt podlahu, okna a v případě potřebyklidně vyčistit koberce.