Nabízíme komplexní lakýrnické práce

Potřebujete obnovit povrchy oken, dveří nebo například zábradlí? Ušetřete si čas a zavolejte nám. Lakýrnické práce jsou naší dlouholetou specializací. Sdělte nám své představy a nechte všechny práce na nás.

Ušetřete si čas se sháněním vhodného nátěru, štětek a dalšího materiálu a přenechte lakýrnické práce na nás. Jsme spolehliví, rychlí a všechny práce nabízíme za rozumné ceny. Pracujeme ve všech prostorách, v domech, bytech, kancelářích, průmyslových budovách i v exteriérech. Nabízíme kompletní malířské i lakýrnické práce. Působíme v Praze a ve Středočeském kraji.

Lakýrnické práce

Máte zájem o nezávaznou konzultaci či kalkulaci? Kontaktujte nás!

Lakýrnické práce

Staňte se dalším spokojeným zákazníkem

Rádi vám poradíme s vhodným materiálem a odstínem a klidně vám přijedeme smluvené práce zrealizovat o víkendech i o svátcích. Máme tisíce spokojených zákazníků, kteří se k nám rádi vracejí. Staňte se jedním z nich i vy a kontaktuje nás.

Jak bude spolupráce probíhat?

  • Zavolejte nám nebo nám napište e-mail. Během pár hodin se vám ozveme a domluvíme se na vhodném termínu, kdy vás navštíví náš odborník.
  • Ten ve stanovený den dorazí a obhlédne si prostory, v nichž se budou lakýrnické práce provádět. Zhodnotí aktuální stav nátěru a doporučí vám vhodný materiál i postup prací.
  • Následně vám vyhotovíme kalkulaci. Ceny vždy stanovíme tak, aby byly rozumné a odpovídající kvalitně odvedené práci.
  • Pokud se s námi rozhodnete spolupráci uzavřít, určíte si termín, v němž se lakýrnické práce provedou.
  • Ve stanovený den přijedeme a ze všeho nejdříve přikryjeme krycími fóliemi podlahu, nábytek či další vybavení domácnosti nebo kanceláře, abychom nic nezašpinili ani nepoškodili. Pak začneme se samotnou realizací prací.
  • Po jejich dokončení po sobě odborníci všechno pečlivě uklidí a uvedou do původního stavu. Vytřou podlahu, vysají, případě provedou další úklidové práce.
  • Následuje předání zhotovených prací objednateli, tedy vám. Pokud nebudete s čímkoliv spokojení, v nejkratším možném termínu dáme všechno do pořádku.

Proč byste si měli vybrat zrovna nás?

Nevíte si s něčím rady? Bojíte se, že lakýrnické práce nezvládnete tak jako profesionálové? Všechno nechte na nás. Mnoholeté zkušenosti s lakýrnickými pracemi z nás dělají skutečné odborníky a není nic, s čím bychom si nevěděli rady. Splníme požadavky i těch nejnáročnějších zákazníků. Vždycky vám ve všem vyjdeme vstříc. Ozvěte se nám.