Vždy odvedeme kvalitní práci

Uvažujete nad oživením starých nátěrů, ale bojíte se, že lakýrnické práce sami nezvládnete? Napište nám nebo nám zavolejte a dejte nám o svých představách vědět. Ve všem vám vyjdeme vstříc. Působíme v Praze a ve Středočeském kraji.

S lakýrnickými pracemi máme mnohaleté zkušenosti. Splníme vám každé vaše přání. Jsme profesionálové s mnohaletými zkušenostmi a tisíci spokojenými zákazníky. Potřebujete provést lakýrnické práce na chalupě, v bytě, rodinném domě nebo třeba v kanceláři nebo ve škole? Kontaktujte nás a domluvte si s námi nezávaznou schůzku. Zdarma vám ohledně lakýrnických prací poradíme a doporučíme vám vhodný materiál. Rovněž provádíme i napouštění lazur na nové dřevo, imitaci dřeva i nátěry a nástřiky kovových konstrukcí.

Lakýrnické práce

Máte zájem o nezávaznou konzultaci či kalkulaci? Kontaktujte nás!

Renovace oken

Lakýrníci Praha

Lakýrnické práce musí být prováděny jen skutečnými odborníky, jinak hrozí, že povrch, na kterém se nátěr provádí, nebude správně ošetřen a nevydrží vám tak dlouho, jako když ho provádí profesionálové. Praha čítá obrovské množství firem zabývajících se lakýrnickými pracemi. Jak tedy najít tu nejvhodnější? Už nehledejte a napište nám nebo nám zavolejte. Jsme spolehliví, rychlí, cenově rozumní a časově velmi flexibilní. Všechny práce realizujeme klidně o víkendech nebo o svátcích.

Jak spolupráce probíhá?

  • Jakmile nás kontaktujete a sdělíte nám svá přání, domluvíte si schůzku s naším odborníkem.
  • Ten ve stanovený den dorazí a obhlédne si prostory, v nichž se budou lakýrnické práce provádět, a zhodnotí dosavadní nátěr a použité materiály. Zároveň vám také navrhne možný postup práce a vybere s vámi vhodné materiály.
  • Poté vám vyhotovíme kalkulaci. Ceny stanovujeme tak, aby odpovídaly kvalitně odvedené práci, a zároveň aby byl každá náš zákazník spokojený.
  • Uzavřete-li s námi spolupráci, domluvíme si termín, v němž všechny práce zrealizujeme.
  • Ve stanovené datum k vám naši odborníci dorazí a ze všeho nejdříve vše zakryjí krycí fólií, aby nic neušpinili ani nepoškodili. Následně důkladně očistí povrch, případně starý nátěr opálí, obrousí nebo oškrábou a odstraní rez. Přípravu povrchu dokončujeme v závislosti na aktuálním stavu podkladu tmelením.
  • Pak už se pustíme do samotných smluvených prací. Po jejich dokončení po sobě odborníci všechno pečlivě uklidí a vše uvedou do původního stavu, abyste s ničím neměli starosti.
  • Nakonec předáme hotovou práci objednateli, tedy vám. Posoudíte, zdali jste se vším spokojeni, případně nám sdělíte své připomínky. Jestliže se vám nebude cokoliv líbit, v co nejkratším možném termínu zjednáme nápravu.

Proč si vybrat zrovna nás?

Jsme firma s letitými zkušenostmi. Nic nás nepřekvapí a splníme přání i těch nejnáročnějších zákazníků. Každá zrealizovaná práce je naší vizitkou. Pracujeme tak, abyste s námi byli spokojeni a vždy se k nám rádi vraceli.